Lango vizualizacija

3D VIZUALIZACIJOS

 • Interjero vizualizacijos
 • Eksterjero vizualizacijos
 • Kvartalų vizualizacijos
 • Produktų vizualizacijos
 • 360° vizualizacijos
 • 3D animacija

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Vizualizacijos yra 3D programinės irangos pagalba generuoti paveisklėliai ar video formato failai. Vizualizacijų tikslas kuo tikroviškiau atkartoti realybę. Nėra jokio skirtumo tarp „vizualizacijos“ ir „3D vizualizacijos“ – šie du terminai turi ta pačią reikšmę, abiem atvejais vizualizacijų gamyba bei galutinis rezultatas yra toks pat. Terminas „3D Vizualizacijos“ dar žinomas kaip 3D grafika, 3D atvaizdavimas arba kompiuteriu generuotas vaizdas (ang. CGI).

Ne – viską kas yra daugiau nei statiniai paveikslėliai mes laikome virtualiu turu, jei Jums reikalinga interaktyvi vizualizacijų sistema prašome paskaityti Virtualaus turo D.U.K.

Taip, galime „įklijuoti“ vizualizacijas į kliento pateiktas arba mūsų pačių fotografuotas nuotraukas, plačiau apie tai skaitykite „fotopaslaugos“ skiltyje.

Užsakymo metu klientui nenurodžius kitaip klientas gauna „PNG“ (jei reikalingas permatomas fonas) arba „JPG“ fomato jei užsako statines vizualizacijas, MP4 jei užsako video formatą. Jei užsakymo metu ar projekto vykdymo sutartyje nenurodyta kitaip – projekto įgyvendinimo metu sukurti darbiniai failai klientui nepriklauso ir nėra pateikiami su galutiniais 3D vizualizacijų failais.

Mūsų darbo kokybę galite įvertinti įgyvendintų projektų skiltyje. Jei turite savo ar matote patinkantį stilių viename iš mūsų ankstensių projektų – nurodytkite jį kartu su objekto informacija. Vykstant vizualizacijų gamybos procesui mes nuolat bendraujame su klientu ir koreguojame projekto įgyvendinimą atsižvelgdami į kliento pastabas jau atlikto darbo atžvilgiu. Darbas vyksta etapais ir tik gavus iš kliento patvirtinimą jog etapas užbaigtas imamasi sekančio etapo.

Taip, didesnės vertės užsakymams visada pasirašoma sutartis, žemesnės vertės – pagal kliento pageidavimą. Sutarties pradinę formą pateikiame, pradinė sutarties forma nėra glautinė – klientas gali ją koreguoti pagal savo poreikius.

 • Objekto ar produkto brėžinius (pageidautina, bet nebūtina skaitmeniniu formatu).
 • Norimą vizualizacijų kiekį.
 • Jei tai nekilnojamojo turto objektas nurodykite ar reikalingos eksterjero 3D vizualizacijos, interjero 3D vizualizacijos, kvartalo 3D vizualizacijos.
 • Reikalingos statinės vizualizacijos, video ar virtualus turas.
 • Vizualizacijų paskirtį (spaudai/internetui).
 • Jei pageidaujate galite nurodyti ir norimą vizualizacijų stilių, vizualizacijų apšvietimą, paros bei metų laiką, oro sąlygas.
 • Nurodykite Jums patogų laiką per kurį reikia pagaminti vizualizacijas.

Kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius, tad ir kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į šiuos poreikius. Parašykite mums ir gausite konkurencingą pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Vizualizacijų nauda nekilnojamojo turto srityje:

Taupo Jūsų laiką – 3D vizualizacijos suteikia galimybę pamatyti kaip atrodys nekilnojamojo turto objektas dar net nepradėjus jo statybų, taipogi vizualizacijos leidžia suplanuoti nekilnojamojo turto objekto interjero išdėstymą, sienų spalvų įtaką apšvietimui, erdvių išplanavimą. Taip pat naudojant vizualizacijas galima sukurti interaktyvų virtualų turą.

Vizualizacijų nauda produktų prototipų gamyboje:

Kaip ir nekilnojamojo turto srityje taip ir prototipų gamyboje vizualizcijos leidžia pamatyti objektą dar nepradėjus jo fizinės gamybos. Gamindami vizualizacijas 3D programinės įrangos pagalba objektą sukuriame virtualioje 3D erdvėje, sukurtas objektas yra tiksli fiziškai pagaminto produkto kopija. Šio 3D modelio pagalba galima dar nepradėjus produkto gamybos aptikti klaidas kurios paprastai būtų matomos tik gaminant produktą ir taip išvengti papildomų išlaidų. Taip pat sukurtą 3D modelį galima atspausdinti naudojant 3D spausdintuvą ar išfrezuoti kompiuteriu valdomomis (ang. „CNC“) frezavimo stakles.