Vizualizacija kvartalas

Virtualūs turai

  • Internetinės ekskursijos
  • Interaktyvūs 3D turai
  • Produktų peržiūros sistemos
  • Panoraminių nuotraukų galerijos
  • Prieš ir po palyginimo galerija

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Virtualūs turai suteikia galimybę virtualiai apsilankyti bei „pasivaikščioti“ nekilnojamojo turto objekte. Šie virtualūs pasivaiksčiojimai leidžia interaktyviai apžiūrėti objekto eksterjerą ir/ar interjerą.

Siūlome dviejų tipų virtualaus turo sistemas:

  • Virtualus turas interneto puslapiui – ekskursijos internetu privalumas jog ji veikia tiek mobiliojo įrenginio naršyklėje tiek stacionariojo kompiuterio naršyklėje be jokių papildomų priedėlių, įskiepių. Šio tipo turai gaminami iš panoraminių nuotraukų (jei Objektas jau užbaigtas) ar iš panoraminių 3D vizualizacijų (jei Objektas dar tik brėžiniuose).
  • Virtualus turas žaidimo variklio pagrindu – šio instaliuojamojo 3D turo privalumai yra jog jame galima laisvai judėti bei keisti pačio objekto spalvas, apšvietimą bei kitus parametrus.

Jei klientas užsako internetinę sistemą – klientas gauna visus reikalingus failus šios sistemos veikimui interneto svetainėje. Klientas taipogi papildomai gali užsakyti šios sistemos integraciją į interneto svetainę. Jei klientas užsako 3D turą žaidimo variklio pagrindu – klientas gauna visus reikalingus failus šios sistemos instaliavimui „Windows“ kompiuteryje. Abiem atvejais jei užsakymo metu ar projekto vykdymo sutartyje nenurodyta kitaip – projekto įgyvendinimo metu sukurti darbiniai failai klientui nepriklauso ir nėra pateikiami.

Mūsų darbo kokybę galite įvertinti įgyvendintų projektų skiltyje. Jei turite savo ar matote patinkantį stilių viename iš mūsų ankstensių projektų – nurodytkite jį kartu su objekto informacija. Vykstant turo gamybos procesui mes nuolat bendraujame su klientu ir koreguojame projekto įgyvendinimą atsižvelgdami į kliento pastabas jau atlikto darbo atžvilgiu. Darbas vyksta etapais ir tik gavus iš kliento patvirtinimą jog etapas užbaigtas imamasi sekančio etapo.

Taip, didesnės vertės užsakymams visada pasirašoma sutartis, žemesnės vertės – pagal kliento pageidavimą. Sutarties pradinę formą pateikiame, pradinė sutarties forma nėra glautinė – klientas gali ją koreguoti pagal savo poreikius.

Nurodykite kokio tipo virtualaus turo pageidaujate – ekskursijos internetu ar 3D turo žaidimo variklio pagrindu. Jei tai ekskursija internetu nurodykite ar turas bus daromas iš panoraminių nuotraukų (jei Objektas jau užbaigtas) ar iš panoraminių 3D vizualizacijų (jei Objektas dar tik brėžiniuose). Kuo tiksliau išdėstykite savo poreikius bei tikslus šios virtualios ekskursijos atžvilgiu. Detalesnė informacija apie projektą derinama individualiai.

Kainai įvardinti reikalinga bent minimali informacija apie projektą bei Jūsų poreikius, parašykite mums.